نصب اپلیکیشن میزبان شو تربه بلاگ
مبدا و مقصدت رو مشخص کن تا برنامه سفرت رو بچینیم! بزن بریم

کافه رستوران و اقامتگاه بومگردی سادات، مجموعه‌ای است که در شهرستان بافق، استان یزد، ایران واقع شده است. این مجموعه در سال ۱۳۹۶ افتتاح شد و شامل یک کافه رستوران، یک اقامتگاه بومگردی و یک فروشگاه صنایع دستی است.

موقعیت جغرافیایی

کافه رستوران و اقامتگاه بومگردی سادات در خیابان امام خمینی، محله سادات، واقع شده است. این مجموعه در فاصله تقریبی ۵ دقیقه‌ای از مرکز شهر بافق قرار دارد.

ویژگی‌ها

کافه رستوران سادات، غذاهای سنتی و محلی یزد را سرو می‌کند. این کافه دارای فضایی دنج و آرام است و مکان مناسبی برای صرف غذا و نوشیدنی است.

اقامتگاه بومگردی سادات، در یک خانه تاریخی قاجاری واقع شده است. این اقامتگاه دارای ۴ اتاق کف خواب به صورت ۳ اتاق ۴ نفره و ۱ اتاق ۶ نفره می‌باشد و در مجموع امکان اسکان و پذیرایی از حداکثر ۲۰ گردشگر را دارد. اتاق‌های اقامتگاه بومگردی سادات دارای سرویس بهداشتی (توالت فرنگی) و حمام اختصاصی می باشند.

فروشگاه صنایع دستی سادات، انواع صنایع دستی یزد را به فروش می‌رساند. این فروشگاه مکان مناسبی برای خرید سوغاتی‌های یزد است.

امکانات و خدمات

کافه رستوران و اقامتگاه بومگردی سادات، امکانات و خدمات مختلفی را برای گردشگران ارائه می‌دهد که شامل موارد زیر می‌شود:

 • راهنمایان گردشگری
 • صبحانه رایگان
 • امکان سفارش غذای محلی
 • پارکینگ

راه‌های دسترسی

برای دسترسی به کافه رستوران و اقامتگاه بومگردی سادات، می‌توان از وسایل نقلیه عمومی یا شخصی استفاده کرد.

 • با وسایل نقلیه عمومی: می‌توان با استفاده از اتوبوس‌های خطی درون شهری، به خیابان امام خمینی رفت و از آنجا با پیاده‌روی کوتاهی به مجموعه رسید.
 • با وسایل نقلیه شخصی: می‌توان با استفاده از مسیریاب‌های آنلاین، مسیر خود را به مجموعه پیدا کرد.

نکات مهم

 • کافه رستوران و اقامتگاه بومگردی سادات دارای محیطی خانوادگی است.
 • پذیرش حیوانات خانگی در این مجموعه ممنوع است.

کافه رستوران و اقامتگاه بومگردی سادات، گزینه‌ای مناسب برای گردشگرانی است که قصد دارند تجربه‌ای متفاوت از اقامت در یک خانه تاریخی و صرف غذاهای سنتی یزد را داشته باشند. این مجموعه با ارائه امکانات و خدمات مناسب، محیطی آرام و دلنشین را برای گردشگران فراهم کرده است.

ویژگی‌های خاص کافه رستوران و اقامتگاه بومگردی سادات

کافه رستوران و اقامتگاه بومگردی سادات دارای ویژگی‌های خاصی است که آن را از دیگر مجموعه‌های گردشگری متمایز می‌کند. این ویژگی‌ها عبارتند از:

 • موقعیت جغرافیایی: این مجموعه در فاصله نزدیکی از مرکز شهر بافق قرار دارد و دسترسی به آن آسان است.
 • امکانات و خدمات مناسب: این مجموعه امکانات و خدمات مناسبی را برای گردشگران ارائه می‌دهد که از جمله آن‌ها می‌توان به راهنمایان گردشگری، صبحانه رایگان، امکان سفارش غذای محلی و پارکینگ اشاره کرد.
 • محیط سنتی: این مجموعه در یک خانه تاریخی قاجاری واقع شده است که از معماری سنتی ایرانی برخوردار است.

کافه رستوران و اقامتگاه بومگردی سادات، یکی از مجموعه‌های گردشگری مهم شهرستان بافق است که گردشگران می‌توانند از آن دیدن کنند.

تربه در جیب شما..!

دسترسی به تمام امکانات در اپلیکیشن تربه تریپ

دریافت مستقیم
© کلیه حقوق این سایت محفوظ و متعلق به شرکت کارآفرینان گردشگری سرزمین کهن میباشد