تربه

میزبان شوید

بومگردی روستای خاوران، بازدید از غار سنگ اشکن تا قنات های تاریخی

هرنفر 1,480,000 تومان

بومگردی روستای خاوران، بازدید از غار سنگ اشکن تا قنات های تاریخی

هرنفر 1,480,000 تومان

خلاصه سفر

مدت سفر

3 روز و 2 شب

مقصد سفر

تعداد بازدید

1047

خلاصه روز 1

روز اول پس از رسیدن شما عزیزان پس از خوش‌آمدگویی به صرف نهار میپردازیم و سپس کمی به شما فرصت میدهیم تا استراحت کنید و پس از آن به سراغ روز هیجان انگیز خود میرویم تا باهم خاطره‌ای منحصر به فرد بسازیم. شروع سفر را با بازدید از روستا آغاز میکنیم و با گردش در کوچه باغ ها و نخلستان‌ها و قنات های روستای خاوران به پایان میرسانیم و با تاریکی هوا به اقامتگاه برمیگردیم و پس از صرف شام به گفتگو و شب نشینی باهم میپردازیم.

صبحانه: --

نهار: زرشک پلو با مرغ

شام: فسنجون

خلاصه روز 2

روز دوم پس از صرف صبحانه‌ای دلچسب در فضای اقامتگاه، برای بازدیدها آماده میشیم ابتدا به سمت غار سنگ اشکن جهرم که از جمله بزرگترین غار دستکند جهان است حرکت میکنیم و تا هنگامه ظهر به بازدید از این منطقه خواهیم پرداخت. و بعد از صرف نهار در اقامتگاه در بعد از ظهر نیز سری به بازار جهرم و دیدنی های این شهر میزنیم و در صورتی که شما تمایل به خرید صنایع دستس داشته باشید شمار ا راهنمایی خواهیم کرد و در نهایت شب را به اقامتگاه برمیگردیم و با خوردن غذایی سنتی پس از شب نشینی به استراحت میپردازیم.

صبحانه: نیمرو تخم مرغ محلی

نهار: دیزی

شام: کلم پلو

خلاصه روز 3

در دو روز گذشته از اکثر جاذبه‌های این منطقه بازدید کردیم و بسته به زمان سفر شما روز سوم متغیر است به اینگونه که اگر در ماه فروردین ما در خدمت شما باشیم برنامه عروسی نخل را با هم شرکت میکنیم و اگر در اردیبهشت ماه تا پایان تابستان مسافر این دیار باشید به دیدن منطقه جذاب، چشمه نمک های طبیعی خواهیم رفت و در نهایت پس از صرف نهار با شما میهمانان عزیز خداحافظی میکنیم. امیدواریم دوباره بتوانیم میزبان شما عزیزان باشیم.

صبحانه: کره و مربا و املت

نهار: خورشت قیمه

شام: --

خدمات سفر

اطلاع رسانی از جاذبه های مسیر
غذای محلی
گشت محلی
سیستم برق
سرویس بهداشتی
گاز
حمام
حیاط
TV

مسیر های دسترسی

مسیر تهران به جهرم
مسیر اول
با آزاد راه خلیج فارس از تهارن خارج شوید و خود را تا قم برسانید، از آنجا مسیر را با آزاد راه امیر کبیر تا نزدیکی اصفهان ادامه دهید و در نزدیکی اصفهان با بزرگراه آزادگان خود را به شهر برسانید. بعد از بزرگراه آزادگان به ترتیب با استفاده از بزرگراه‌های شهید خرازی، میرزا کوچک خان، شهید میثمی، اقارب پرست و دستجردی خود را به آزاد راه خلیج فارس برسانید. بعد از آزاد راه خلیج فارس در جاده‌ی اصفهان-شیراز قرار میگیرید تا زمانی که به سعادت شهر برسید و به سمت ارسنجان بروید و به سمت جاده‌ی کربال-خرامه-ارسنجان قرار بگیرید. زمانی که به خرامه برسید باید مسیر را برای رسیدن به بزرگراه شیراز-فسا-بندرعباس و پس از مدتی رانندگی خود را به جاده‌ی خاوران-سوستان برسانید. بعد از رسیدن به خاوران و عبور از آن به بزرگراه شیراز-جهرم می‌رسید تا در نهایت خود را به جهرم برسانید. این مسیر 1053 کیلومتر صورت است و نزدیک به 12 ساعت زمان میبرد.
مسیر دوم
با جاده‌ی تهران-ساوه از تهران بیرون بزنید و بعد با آزاد راه شهید سلیمانی خود را به سلفچگان برسانید. بعد از سلفچگان از دلیجان و میمه عبور می‌کنید تا به اصفهان برسید. با رسیدن به اصفهان به بزرگراه آزادگان می‌رسید و می‌توانید مانند مسیر قبلی خود را به جهرم برسانید. این مسیر 1044 کیلومتر است و بیش از 12 ساعت زمان می‌برد.
مسیر سوم
مانند مسیر اول از تهران بیرون بزنید و خود را به جاده‌ی امیر کبیر برسانید. در میانه‌های جاده‌ی امیر کبیر به سمت یزد بروید. با جاده‌ی یزد و اردستان-مهاباد، خود را به اردستان برسانید. پس از آن با جاده‌ی نائین-نطنز-تهران خود را به نائین برسانید؛ پس از آن هم باید از جاده‌ی نائین-اردکان و بزرگراه‌های اردکان-میبد و میبد-یزد را باید پشت سر بگذارید. بعد از رسیدن به یزد با بزرگراه آیت الله هاشمی رفسنجانی تا به بزرگراه یزد-شیراز برسید. این بزرگراه را باید ادامه دهید تا زمانی که به جاده‌ی اصفهان-شیراز برسید و از آنجا مانند مسیر اول به سمت جهرم روید. این مسیر 1189کیلومتر است و بیشتر از 13 ساعت زمان می‌برد.

نقشه مسیر

هرگونه سوالی دارید میتوانید یا پشتیبانان ما در میان بگذارید.تماس با پشتیبانی

بومگردی روستای خاوران، بازدید از غار سنگ اشکن تا قنات های تاریخی (3 روز و 2 شب)

قیمت پکیج: 1,480,000 تومان

سوالی دارید؟ بپرسید!

تربه در جیب شما..!

دسترسی به تمام امکانات در اپلیکیشن تربه تریپ

دریافت مستقیم
گفتگو با پشتیبانی
© کلیه حقوق این سایت محفوظ و متعلق به شرکت کارآفرینان گردشگری سرزمین کهن میباشد