تربه

میزبان شوید

اقامت در بومگردی به همراه تجربه پخت نان محلی و روستاگردی

هرنفر 1,160,000 تومان

تماس برای رزور

اقامت در بومگردی به همراه تجربه پخت نان محلی و روستاگردی

هرنفر 1,160,000 تومان

تماس برای رزور: 09133396068

خلاصه سفر

مدت سفر

2 روز و 1 شب

مقصد سفر

تعداد بازدید

1539

خلاصه روز 1

روز اول سفر پس از خوش آمدگویی به شما عزیزان و صرف نهار و یکی دو ساعت استراحت کردنتان به ماجراجویی در روستای ترخین آباد میپردازیم. ترخین آباد از جمله روستاهای گردشگری و تاریخی است که جاذبه‌های بسیاری دارد. در اول وقت به بازدید از تنوره های آسیابهای آبی میپردازیم. و در ادامه از درختان مقدس پیراسماعیل و درخت گردوی ۷۰۰ساله بازدید میکنیم و روز خود را با بازدید از مهمترین جاذبه ترخین آباد یعنی زاغه های دستکند به پایان میرسانیم و به اقامتگاه برمیگردیم تا پس از صرف شام استراحت کنیم.

صبحانه: --

نهار: چلو خورش قیمه

شام: کشک بادمجان

خلاصه روز 2

روز دوم از شما میخواهیم در فعالیتهای روزانه روستاییان مشارکت کنید و به این صورت تجربه‌ای منحصر به فرد از سفرتان را به دست بیاورید. از اینرو با شروع صبح به پختن گرده محلی میپردازیم. شما باید در تهیه خمیر، تهیه هیزم برای تنور ، پخت نان در تنور همکاری کنید و یک گرده سنتی بپزید. علاوه بر گرده به پخت نان محلی هم میپردازیم تا صبحانه و نهار خود را با این نانهای تازه میل کنیم. در نهایت درون تنور سیب زمینی میگذاریم تا با یک سیب زمینی آتیشی مشتی خاطره پخت نان را به پایان برسانیم. روز دوم تعامل شما با اهالی محلی صورت میگیرد و شما تجربه‌ای کامل از زندگی روستایی به دست خواهید آورد.

صبحانه: گرده پخته شده توسط میهمانان، کره، و مربا، پنیر، تخم مرغ

نهار: آبگوشت با نان محلی پخته شده توسط میهمانان

شام: --

خدمات سفر

اطلاع رسانی از جاذبه های مسیر
غذای محلی
گشت محلی
سیستم برق
سرویس بهداشتی
گاز
حمام
حیاط
TV

مسیر های دسترسی

مسیر تهران به اسد آباد
مسیر اول
با آزاد راه تهران-ساوه به سمت ساوه بروید و از آنجا با آزاد راه ساوه-همدان به مسیر ادامه دهید. با این آزاد راه به اواخر جاده‌ی تهران-قزوین- همدان می‌رسید تا به همدان برسید. با رسیدن به همدان، با استفاده از بلوار آیت الله نجفی و ارتش به بزرگراه همدان-کرمانشاه می‌رسید و حرکت در این بزرگراه را ادامه دهید تا به بلوار شیخ کاظم حمزه‌ای برسید و حرکت در این بلوار را ادامه دهید تا به اسد آباد برسید. این مسیر 367 کیلومتر و کمی بیشتر از 4 ساعت زمان می‌برد.
مسیر دوم
از تهران با جاده‌ی تهران-شهریار از شهر بیرون بزنید و با جاده‌ی صفا دشت-اشتهارد و اشتهارد-بوئین زهرا مسیر را ادامه دهید. از بوئین زهرا به سمت جاده‌ی قزوین-همدان بروید. این جاده را ادامه می‌دهید تا به همدان برسید و از همدان مانند مسیر قبلی به راه خود ادامه دهید. این مسیر 403 کیلومتر است و نزدیک به 6 ساعت زمان می‌برد.

نقشه مسیر

هرگونه سوالی دارید میتوانید یا پشتیبانان ما در میان بگذارید.تماس با پشتیبانی

اقامت در بومگردی به همراه تجربه پخت نان محلی و روستاگردی (2 روز و 1 شب)

قیمت پکیج: 1,160,000 تومان

سوالی دارید؟ بپرسید!

تربه در جیب شما..!

دسترسی به تمام امکانات در اپلیکیشن تربه تریپ

دریافت مستقیم
گفتگو با پشتیبانی
© کلیه حقوق این سایت محفوظ و متعلق به شرکت کارآفرینان گردشگری سرزمین کهن میباشد