تربه

میزبان شوید

بومگردی روستای لوه، بازدید از آبشار آق سو تا خالد نبی

هرنفر 890,000 تومان

بومگردی روستای لوه، بازدید از آبشار آق سو تا خالد نبی

هرنفر 890,000 تومان

خلاصه سفر

مدت سفر

2 روز و 1 شب

مقصد سفر

تعداد بازدید

2528

خلاصه روز 1

در روز اول پس از خوش آمد گویی و استراحت شما عزیزان به بازدید از آبشار آق سو در فاصله ی ۲۰ دقیقه ای از روستای لوه میرویم. این آبشار یکی آبشارهای پلكانی و كم نظیر كشور است که بسیار دیدنی است.پس از آن به بازدید از آبشار لوه که آبشاری پنج طبقه و صخره‌ای است میپردازیم. در نهایت پس از این بازدیدها به نشستن و قدم زدن در جنگل لوه میپردازیم. این جنگل فقط با اقامتگاه ۵ دقیقه فاصله دارد و یه رودخانه زیبا از کنار آن عبور میکند، از اینرو چشم انداز بسیار دیدنی‌ای دارد و به دلیل نزدیکی ان با اقامتگاه در صورت خستگی میهمانان عزیز به اقامتگاه برمیگردیم و پس از صرف شام سنتی گالیکش و شب نشینی استراحت میکنیم.

صبحانه: --

نهار: چکدرمه بهمراه سالاد شیرازی

شام: ماکارانی/یا/الویه

خلاصه روز 2

روز دوم سفر را با صرف صبحانه‌ای خوشمزه آغاز میکنیم و خود را برای بازدید از قبرستان خالد نبی زیبا و تاریخی آماده میکنیم. این قبرستان در بالای کوه قرار گرفته است و از اینرو چشم اندازی فوق‌العاده دارد. پس از آن قبل از صرف نهار به دورهمی در اقامتگاه همراه با بازی های دسته جمعی میپردازیم و پس از صرف نهار شما عزیزان را به دست خدا میسپاریم و امیدوارم بازهم شما را ببینیم.

صبحانه: املت و سبزی با سرویس چایی یا پنیر گوجه خیار و سبزی وسرویس چایی

نهار: چلو مرغ به همراه نوشابه و ماست یا ترشی

شام: --

خدمات سفر

اطلاع رسانی از جاذبه های مسیر
غذای محلی
گشت محلی
سیستم برق
سرویس بهداشتی
گاز
حمام
حیاط
TV

مسیر های دسترسی

مسیر تهران تا گالیکش
مسیر اول
از تهران با بزرگراه امام رضا خارج شوید و با همین بزرگراه مسیر خود را تا شاهرود ادامه دهید. از شاهرود با جاده‌ی شاهرود گرگان مسیر را ادامه دهید تا به جاده‌ی توسکستان-چهارباغ-شاهرود برسید. ابن جاده را ادامه دهید تا به جاده‌ی علی آباد-گرگان برسید. با جاده‌ی آزادشهر علی آباد خود را به آزادشهر برسانید و از آنجا به سمت مینودشت و در نهایت گالیکش بروید. این مسیر 570کیلومتر است و نزدیک به 7 ساعت و 20 دقیقه زمان می‌برد.
مسیر دوم
از تهران با اتوبان شهید چمران و جاده‌ی دماوند بیرون بزنید و خود را به جاده‌ی تهران-فیروزکوه برسانید. پس از آن با جاده‌ی تهران-سوادکوه ادامه دهید تا به جاده‌ی قائم شهر-شیرگپاه برسید و با استفاده از کنارگذر قائم شهر به جاده‌ی قائم شهر-ساری برسید و در نهایت به شهر ساری برسید. از آنجا با پشت سر گذاشتن شهرهای نکا، بهشهر، خلیل شهر و کردکوی خود را به گرگان برسانید. با رسیدن به گرگان با استفاده از جاده‌ی گرگان-علی آباد مانند مسیر قبل ادامه دهید تا به شهرستان گالیکش برسید. این مسیر 518 کیلومتر است اما نزدیک به 7 ساعت و 30 دقیقه زمان می‌برد.

نقشه مسیر

هرگونه سوالی دارید میتوانید یا پشتیبانان ما در میان بگذارید.تماس با پشتیبانی

بومگردی روستای لوه، بازدید از آبشار آق سو تا خالد نبی (2 روز و 1 شب)

قیمت پکیج: 890,000 تومان

سوالی دارید؟ بپرسید!

تربه در جیب شما..!

دسترسی به تمام امکانات در اپلیکیشن تربه تریپ

دریافت مستقیم
گفتگو با پشتیبانی
© کلیه حقوق این سایت محفوظ و متعلق به شرکت کارآفرینان گردشگری سرزمین کهن میباشد