تربه

میزبان شوید

بومگردی تالش

هرنفر 1,330,000 تومان

بومگردی تالش

هرنفر 1,330,000 تومان

خلاصه سفر

مدت سفر

2 روز و 1 شب

مقصد سفر

تعداد بازدید

713

خلاصه روز 1

روز اول سفر زمانی شروع میشود که شما به اقامتگاه برسید و پس از پذیرایی و استراحت به سمت سورتمه بسیار زیبای تالش حرکت میکنیم و سورتمه سواری در طبیعت را تجربه میکنیم. پس از آن به دیدن یکی از آبشارهای هفت طبقه ریوو حرکت میکنیم(البته به دلیل سخت بودن مسیر رسیدن به این آبشار باید یک نیسان کرایه کنیم و هزینه کرایه را تقسیم کنیم). در نهایت به اقامتگاه برمیگردیم بعد از صرف شام به استراحت میپردازیم.

صبحانه: --

نهار: زرشک پلو با مرغ

شام: شامی با گوجه

خلاصه روز 2

روز دوم با صرف صبحانه‌ای دلچسب در فضای بیرونی اقامتگاه برای رفتن به ساحل و جنگل گیسوم آماده میشویم. همینطور میتوانیم در صورت امکان از ساحل قروق نیز بازدید کنیم. علاوه بر اینها امکان اسب سواری نیز وجود دارد و شما میتوانید اسب سواری را نیز در این فضا تجربه کنید.

صبحانه: نیمرو و املت و خیار گوجه پنیر

نهار: کوبیده و یا جوجه کبای

شام: --

خدمات سفر

اطلاع رسانی از جاذبه های مسیر
غذای محلی
گشت محلی
سیستم برق
سرویس بهداشتی
گاز
حمام
حیاط
TV

مسیر های دسترسی

مسیرهای دسترسی از تهران به گیلان
از تهران تا مرکز استان گیلان، رشت، جاده‌های بسیار دیدنی و مناسبی برای سفرهای جاده‌ای است و همین باعث شده است که اکثر گردشگران به این منطقه سفر جاده‌ای با خودروی شخصی خود را به روش‌های دیگر ترجیح دهند. از تهران تا رشت دو مسیر برای سفرهای جاده‌ای در دسترس شما است که در ادامه با این مسیرها آشنا می‌شوید.
مسیر اول
در مسیر اول شما می‌توانید از طریق جاده قزوین-رشت خود را به رشت برسانید. برای استفاده از این مسیر باید از اتوبان شیخ فضل الله نوری وارد اتوبان تهران- کرج بشوید و پس از آن مسیر خود را به سمت قزوین و بعد از آن رشت ادامه دهید. در این مسیر شما به ترتیب از شهرهای؛ کرج، آبیک، قزوین، منجیل، رودبار، رستم آباد و امامزاده هاشم می‌گذرید. این مسیر 238 کیلومتر است و 4 ساعت زمان می‌برد تا شما به شهر رشت برسید.
مسیر دوم
در مسیر دوم از جاده چالوس استفاده می‌شود که اکثر شما با ان آشنایی دارید. از اتوبان تهران کرج به سمت جاده چالوس می‌روید.برای رسیدن به رشت، بعد از رسیدن به چالوس باید از شهرهای؛ سلمان شهر، تنکابن، رامسر، رودسر، لنگرود و لاهیجان گذر کنید تا درنهایت به رشت برسید. این مسیر 351 کیلومتر است و 6 ساعت زمان میبرد تا شما به شهر رشت برسید.
مسیر رشت به تالش
برای رسیدن به تالش باید از رشت با جاده‌ی رشت-فومن خارج شوید و از فومن مسیر خود را به سمت آتارا ادامه دهید. در این مسیر شهرهای صومعه سرا، رضوانشهر و اسالم را پشت سر می‌گذارید تا در نهایت به تالش برسید. این مسیر 102 کیلومتر است و نزدیک به 2 ساعت زمان میبرد.

نقشه مسیر

هرگونه سوالی دارید میتوانید یا پشتیبانان ما در میان بگذارید.تماس با پشتیبانی

بومگردی تالش (2 روز و 1 شب)

قیمت پکیج: 1,330,000 تومان

سوالی دارید؟ بپرسید!

تربه در جیب شما..!

دسترسی به تمام امکانات در اپلیکیشن تربه تریپ

دریافت مستقیم
گفتگو با پشتیبانی
© کلیه حقوق این سایت محفوظ و متعلق به شرکت کارآفرینان گردشگری سرزمین کهن میباشد