تربه

میزبان شوید

بومگردی روستای دولاب منطقه اورامانات: روستاگردی،کوهنوردی و کوچه باغ‌گردی

هرنفر 2,140,000 تومان

بومگردی روستای دولاب منطقه اورامانات: روستاگردی،کوهنوردی و کوچه باغ‌گردی

هرنفر 2,140,000 تومان

خلاصه سفر

مدت سفر

3 روز و 2 شب

مقصد سفر

تعداد بازدید

992

خلاصه روز 1

روز اول سفر پس از رسیدن شما میهمانان عزیز به استراحت و پذیرایی میپردازیم. پس از آن برنامه را با روستاگردی آغاز میکنیم و از جاذبه‌های طبیعی روستا بازدید میکنیم و عکسهای یادگاری از این فضای زیبای روستا و اطراف اقامتگاه تهیه میکنیم. در نهایت با تاریکی هوا به اقامتگاه برمیگردیم و در کنار یکدیگر به گفتگو مینشینیم.

صبحانه: --

نهار: زرشک پلو

شام: دلمه،سوپ گوجه

خلاصه روز 2

برنامه روز دوم سفر را با خوردن صبحانه‌ای محلی و خوشمزه شروع میکنیم. پس از آن به کوهنوردی و چیدن ریواس میپردازیم. پس از ان از باغ‌های روستا دیدن میکنیم و ساعاتی را در آنجا آتشی برپا میکنیم و وقت میگذرانیم. در نهایت با تاریکی هوا به اقاماتگاه بر میگردیم و برای روز سوم سفر استراحت میکنیم.

صبحانه: صبحانه محلی(پنیر،کره،عسل،خیار،گوجه)

نهار: چلوجوجه

شام: قرمه سبزی

خلاصه روز 3

روز سوم از سفر را پس از صرف صبحانه محلی ادامه میدهیم و به گشت و گذار داخل کوچه باغ های روستای دولاب میرویم و به آموزش پخت غذای محلی کلانه و آش دوغ به همراه هم میپردازیم.

صبحانه: صبحانه محلی(پنیر،کره،مربا،املت)

نهار: غذای محلی(کلانه،اش دوغ)

شام: --

خدمات سفر

اطلاع رسانی از جاذبه های مسیر
غذای محلی
گشت محلی
سیستم برق
سرویس بهداشتی
گاز
حمام
حیاط
TV

مسیر های دسترسی

مسیر تهران تا اورامانات
مسیر اول
با آزاد راه تهران-ساوه بیرون بزنید و با رسیدن به ساوه مسیر خود را با آزاد راه ساوه-همدان ادامه دهید تا به همدان برسید. از همدان با بزرگراه همدان-کرمانشاه بیرون بزنید اما با بزگراه همدان-قروه-سنندج ادامه دهید تا قروه را پشت سر بگذارید و به سنندج برسید. از سنندج با بزرگراه حسینی و بلوار معلم بیرون بزنید تا به بزرگراه سنندج-دیواندره برسید. در این بزرگراه برانید تا به یک چهر راه مانند برسید و از خروجی دست چپ خارج شوید. از این به بعد در جاده مریوان باید رانندگی کنید. جاده‌ی مریوان یکی از طولانی‌ترین جاده‌ها در این مسیر است و آن را ادامه می‌دهید تا سروآباد را پشت سر بگذارید و به سه راهی حسین آباد برسید. از آنجا وارد جاده‌ی هورامان می‌رسید و تقریبا مدت زیادی رانندگی می‌کنید تا به اورامانات برسید. این جاده 643 کیلومتر است و نزدیک به 8 ساعت و 40 دقیقه زمان می‌برد.
مسیر دوم
مانند مسیر قبلی سفر خود را آغاز کنید و تا نزدیکی همدان رانندگی کنید. در اواخر آزاد راه ساوه-همدان به سمت فامنین بروید و خود را به جاده‌ی قزوین-همدان برسانید. در اواسط این جاده باید تغییر مسیر بدهید و از جاده‌ی همدان-زنجان استفاده کنید؛ البته که می‌توانید از همین جا مانند مسیر قبلی به مقصد خود برسید. بعد از جاده‌ی همدان-زنجان باید رانندگی خود را در جاده‌ی کبودرآهنگ سوباشی ادامه دهید. آنقدر این جاده را ادامه دهید تا جاده‌ی همدان بیجار برسید. مانند جاده‌ی مریوان در مسیر قبلی، این جاده هم بسیار طولانی است و باید رانندگی در آن را به قدری ادامه دهید تا به بیجار برسید. از بیجار با بلوار طالقانی خارج شوید و رانددگی در جاده‌ی بیجار-دیواندره را شروع کنید. این جاده را به قدری ادامه دهید تا به بزرگراه دیواندره-سنندج برسید. مانند مسیر قبلی در این بزرگراه جاده‌ی هورامان را پیدا می‌کنید که در نهایت شما را به اورامانات می‌رساند. این مسیر 726 کیلومتر است و 9 ساعت و 35 دقیقه زمان می‌برد.

نقشه مسیر

هرگونه سوالی دارید میتوانید یا پشتیبانان ما در میان بگذارید.تماس با پشتیبانی

بومگردی روستای دولاب منطقه اورامانات: روستاگردی،کوهنوردی و کوچه باغ‌گردی (3 روز و 2 شب)

قیمت پکیج: 2,140,000 تومان

سوالی دارید؟ بپرسید!

تربه در جیب شما..!

دسترسی به تمام امکانات در اپلیکیشن تربه تریپ

دریافت مستقیم
گفتگو با پشتیبانی
© کلیه حقوق این سایت محفوظ و متعلق به شرکت کارآفرینان گردشگری سرزمین کهن میباشد