تربه

میزبان شوید

بازدید یک روزه از چشمه و قنات های سرمک

هرنفر 450,000 تومان

بازدید یک روزه از چشمه و قنات های سرمک

هرنفر 450,000 تومان

خلاصه سفر

مدت سفر

1 روز و 0 شب

مقصد سفر

تعداد بازدید

753

خلاصه روز 1

در ابتدای سفر به سمت جنگل حرکت می کنیم، در بین مسیر از رود زیبای آب شیرین عبور میکنیم. همینطور در بین راه از آسیاب های آبی بازدید میکنیم. پس بازدید از چشمه آب شیرین و چشمه گوگردی، استراحت میکنیم و به سمت منطقه تاریخی بنو حرکت میکنیم. در این منطقه از چار طاق و همچینن حوض آب بازدید میکنیم. سپس به خوردن نهار و چای آتشی و استراحت میپردازیم در نهایت به سمت روستا حرکت میکنیم.

صبحانه: --

نهار: مرغ شکم پر همراه با برنج محلی

شام: --

خدمات سفر

اطلاع رسانی از جاذبه های مسیر
غذای محلی
گشت محلی
سیستم برق
سرویس بهداشتی
گاز
حمام
حیاط
TV

مسیر های دسترسی

مسیر دسترسی بوشهر از تهران
مسیر تهران-بوشهر طبعا یکی از طولانی‌ترین مسیرها در سفرهای جاده‌ای است. فاصله‌ی میان این دو شهر بیشتر از 1000 کیلومتر است و برای طی کردن این فاصله شما می‌توانید از دو مسیر مختلف استفاده کنید. در ادامه با این دو مسیر آشنا می‌شویم.
مسیر اول
این مسیر شاید چندان متداول نباشد اما گذر از کنار ساوه و خرید سیب انار ممتاز این شهر شاید بتواند مسیر را برای شما جذاب‌تر کند. در این مسیر از تهران باید به سمت جاده ساوه بروید، پس از آن از اراک، اصفهان و فارس می‌گذرید و در نهایت وارد استان بوشهر می‌شوید و خود را به مرکز این استان، شهر بوشهرمی‌رسانید. این مسیر 1030 کیلومتر است.
مسیر دوم
برای استفاده از این مسیر از جاده‌ی تهران-قم شروع می‌کنید تا کاشان ادامه می‌دهید، پس از آن به سمت اصفهان می‌روید، بعد از کهگلویه و بویر احمد و در نهایت به بوشهر می‌رسید. این مسیر 1046 کیلومتر است و حدودا 12 ساعت وقت می‌برد.
مسیر سوم
این مسیر خیلی طولانی‌تر از دو مسیر قبلی است و تنها به کسانی پیشنهاد می‌شود که قصد دارند در یک سفر تقریبا طولانی شهرهای زیادی از ایران را ببینند و لذت ببرند. این مسیر هم با جاده‌ی تهران-قم شروع می‌شود، اما از قم باید به سمت اراک بروید، با رسیدن به خرم آباد هم باید از آزادراه خرم آباد-اندیمشک استفاده کنید. در این مسیر شما علاوه بر شهرهایی که گفته شداز شهرهای اندیمشک، شوش دانیال، اهواز، بندر ماهشهر و بندر گناوه می‌گذرید تا در نهایت به بوشهر برسید اما این مسیر 1270 کیلومتر است و زمان زیادی از شما می‌گیرد.
مسیر بوشهر تا خورموج
از بوشهر تا خورموج 85 کیلومتر فاصله است و شما باید برای طی کردن این فاصله ابتدا با استفاده از بزرگراه خلیج فارس به سمت چغادک بیرون بزنید و از آنجا با جاده‌ی اهرم چغادک به شهر اهرم برسید. از اهرم تنها یک جاده‌ی دیگر با خورموج فاصله دارید و با طی کردن این جاده شما به خورموج می‌رسید.

نقشه مسیر

هرگونه سوالی دارید میتوانید یا پشتیبانان ما در میان بگذارید.تماس با پشتیبانی

بازدید یک روزه از چشمه و قنات های سرمک (1 روز و 0 شب)

قیمت پکیج: 450,000 تومان

سوالی دارید؟ بپرسید!

تربه در جیب شما..!

دسترسی به تمام امکانات در اپلیکیشن تربه تریپ

دریافت مستقیم
گفتگو با پشتیبانی
© کلیه حقوق این سایت محفوظ و متعلق به شرکت کارآفرینان گردشگری سرزمین کهن میباشد